KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15873046
nr 1587 3046
Astrid Widenberg-Liljefors
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad, daterad -78. Olja på duk, 72x91 cm, yttermått inklusive ram: 77x95 cm
Astrid Widenberg-Liljefors, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
600 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:42:54
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Astrid Widenberg-Liljefors
Läs mer om Astrid Widenberg-Liljefors